شرایط استفاده و قوانین و مقررات

همراه گرامی خواهشمندیم قبل از استفاده از امکانات «نقش من»، این بخش را مطالعه کرده در صورت هرگونه ابهام با ما در تماس باشید. لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکل تیم «نقش من» در کنار شما خواهند بود. فعالیت‌های «نقش من»، تابع قوانین جاری کشور ایران است و همگی با هم موظف به رعایت این قوانین هستیم.

سفارش

 1. توجه داشته باشید که ارسال عکس کودکتان برای ما به منزله تایید شما برای استفاده از آن عکس در شبکه‌های اجتماعی «نقش من» (در صورت نیاز) خواهد بود.
 2. شما می‌توانید انتخاب کنید که چهره تصویرسازی شده کودک خود را در کتاب داشته باشید و یا این‌که از تصاویر پیش‌فرض طراحی شده دختر و پسر در کتاب استفاده نمایید.
 3. شایان ذکر است که پس از تایید نهایی اطلاعات توسط خریدار در سایت «نقش من»، امکان تغییر یا تصحیح در آن‌ها وجود ندارد. لذا مسؤولیت هرگونه اطلاعات ارسالی که به صورت اشتباه (اعم از اشتباه نگارشی، تایپی، عکس، نام کودک، جنسیت، تقدیم نامه و همچنین اطلاعات گیرنده و تعداد سفارش و …) از سوی شما در پر کردن فرم‌های مربوط به روند خریداری کتاب، صورت بگیرد برعهده خود شما بوده و گروه «نقش من» از این نظر هیچ‌گونه مسؤولیتی نخواهد داشت.

لغو سفارش

 1. با توجه به این‌که کتاب قصه‌ه‍‍ای «نقش من» به صورت اختصاصی و مخصوص شما چاپ می‌شود و با توجه به بند «د» ماده یک آئین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیک، امکان بازپس گیری یا لغو سفارش وجود ندارد.
 2. در صورتی که در تطبیق کتاب با فرم تایید شده نهایی خریدار، نقصانی صورت پذیرفته باشد، مسؤولیت بازپس‌گیری و تصحیح و ارسال مجدد کتاب بر عهده گروه «نقش من» خواهد بود. به منظور انجام مراحل کاری در این مورد لطفاً از طریق ایمیل support@naghshman.ir و یا شماره تماس ۰۹۱۵۸۰۹۴۷۲۶ با ما در تماس باشید.

معرف

ما در تلاش هستیم تا بتوانیم با هر خانواده و کودکی که به محصولات ما علاقمند است، ارتباط برقرار کنیم. برای نیل به این منظور دستان آشنای شما را به یاری و همراهی می‌طلبیم.

شما می توانید با معرفی کتاب‌های «نقش من» به پنج نفر از کودکان یا خانواده‌هایی که دوست دارید با مطالعه کتاب شخصی خودشان به رشد و توسعه فکری، روحی و انسانی برسند از طرح‌های حمایتی ما به صورت‌های ذیل برخوردار شوید:

 1. گروه «نقش من» می‌تواند با اطلاع رسانی به موقع، شما همراهان گرامی را از آخرین طرح‌های حمایتی خود از معرف، مطلع سازد.
 2. در حال حاضر تا اطلاع ثانوی به ازای هر پنج نفر که با معرفی شما همراه ما شده و کتاب شخصی خودشان را خریداری کرده باشند، یکی از کتاب‌های «نقش من» به صورت رایگان به همراه هدیه‌ای نفیس برای معرف، ارسال خواهد شد.

تخفیف‌ها و فروش فوق‌العاده

مجموعه «نقش من» ممکن است در بازه‌های زمانی یا براساس شرایط خاص، تخفیف‌هایی را برای شما همراهان گرامی در نظر بگیرد.

 1. تخفیف دارای کد مخصوص می‌باشد که می‌بایست توسط شما شخصا وارد شود و مجموعه «نقش من» مسؤولیتی در قبال عدم وارد کردن کد، توسط شما ندارد.
 2. تمام کدهای تخفیف دارای تاریخ انقضاء می‌باشند. قابل ذکر است که پس از تاریخ انقضاء، مجموعه «نقش من» هیچ گونه مسؤولیتی در قبال ارائه تخفیف ندارد.
 3. حتما و حتما پیش از پرداخت وجه سفارش، نسبت به اعمال تخفیف روی مبلغ کل سفارش مطمئن شوید. در صورت پرداخت کامل وجه و عدم درج کد تخفیف از سوی شما، امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت.

محرمانگی اطلاعات

 1. مجموعه «نقش من» متعهد می‌شود که امانتدار اطلاعات شما باشد.
 2. مجموعه «نقش من» متعهد است که اطلاعات شما را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد. این موضوع شامل حکم قضایی نمی‌شود.
 3. همچنین «نقش من» متعهد می‌گردد که از اطلاعات شما تنها برای ارائه خدمات بهتر به شما همراهان عزیز استفاده کند.
 4. توضیحات تکمیلی را در فایل حریم شخصی دنبال کنید.

حقوق مالکیت اثر

 1. تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به گروه «نقش من» می باشد و هرگونه استفاده تجاری و غیرتجاری از محتویات و تصاویر، پیگرد قانونی دارد.
 2. لازم به یادآوری است که استفاده از خدمات «نقش من»، منجر به ایجاد حقی برای خریدار، نسبت به مجموعه «نقش من» یا داستان‌ها و تصاویر استفاده شده در محتوای آن نخواهد شد.

شرایط ارسال سفارش

 1. ارسال سفارش داخلی توسط شرکت پست ایران انجام می‌شود. جهت اطلاع از قوانین و شرایط ارسال خدمات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران لطفا به سایت پست (www.post.ir) مراجعه کنید.
 2. توجه داشته باشید در صورت مراجعه مامور پست و عدم حضور شما در محل و یا عدم پیدا کردن آدرس و بازگشت سفارش به «نقش من»، هزینه ارسال مجدد سفارش بر عهده خریدار خواهد بود.

خدمات پس از فروش

کتاب شخصی شما گنجینه‌ای است که حفظ و نگهداری آن بر ما پوشیده نیست. به همین منظور گروه «نقش من» تا مدت‌ها بعد از خرید شما این کتاب و اطلاعات را به رسم امانت، نگاهداری می‌نماید تا اگر به هر دلیلی شما همراه گرامی نیاز به چاپ مجدد آن داشتید بتوانید با مراجعه مجدد، کتاب شخصی خود را دوباره داشته باشید و دغدغه‌ای از این جهت، خاطر شما عزیزان را مکدر ننماید.

 1. زمان خدمات پس از فروش ۱۰ سال می‌باشد.
 1. در صورت تمایل به استفاده از خدمات پس از فروش ما، ارائه کد ملی خریدار ضروری است.
 2. هزینه چاپ مجدد و ارسال برای شما همراه گرامی، با توجه به زمان درخواست خدمات پس از فروش، تعیین خواهد شد.